Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ibuki Ido.

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Billy

Billy


Počet príspevkov : 36
Join date : 20.01.2011
Age : 28

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptySo január 22, 2011 3:08 am

Meno : Ibuki Ido.

Hodnosť : Genin.

Dedina : Kumogakure no Sato.

Pohlavie : Muž.

Vek : 14 rokov.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klan : Možno pochádza z klanu ale nevie o tom lebo vyrastal sám.

Rodina :Ibuki nevie o svojej rodine nič nevie či žijú a ani prečo sa ho vzdali ked bol malí.

Kekkei Genkai : Ibuki telo pomocou chakry a telesných tekutín dokáže tvoriť žltú kvapalinu a aj siete ako pavúk čo je náročné na chakru. Siete pľuje z jeho úst a taktiež aj žltú tekutinu ktorá neskôr stvrdne. Túto tekutinu dokážu vypúšťať aj jeho chakrove póry. ( Menšie vlákna vie strieľať z rúk aj nôh ).

Schopnosti : Ibuki je veľmi rýchli a v sile moc nevyniká a ani v zásobe chakry ale vie ju dobre koncentrovať. Ibuki je veľmi dobrý taktik a má skvele vyvinuté všetky zmysli. Ibuki má 4 ruky ale sto ho na 2 má obväz a má ich pod bundou ktorá je voľná takže nieje vidieť že má 4 ruky. Ibuki tieto ruky využíva iba pri boji.

Výbava : ZVN a jedna stredne veľká katana ktorú ma na chrbte.

Techniky : Kumo Sōka ( Pavúčina )- C úroveň: Užívateľ vystrelí z úst na nepriateľa pavúčinu vo veľkosti 160x60cm ktorá sa však nedá prerezať nožom.

Kumo Sōkei ( Pavúčinové ľanká )- D+ úroveň: Užívateľ pomocou tejto techniky vie kontrolovať svoje pavúčiny a vie s nimi chytiť nepriateľa a pomáha mu aj v pohybe ( Užívateľ môže túto pavúčinu strieľať j z rúk aj nôh ).

Kumo Nenkin ( Zlatý pavučinový osten )- C úroveň: Ibuki vypustí z pusy zlatavě zbarvenou hmotu. Tuto hmotu pak může libovolně vytvarovat do tvaru Kunaie či šípu či dokonce luku. ( zatiaľ vie tvarovať iba kunaie a shurikeny a väčšie ihlice ).

Techniky ktoré sa budem učiť.

Kumo Soukai ( Zvětšující se pavučina )- B úroveň: Ibuki vypustí z pusy do rukou velké množství vláken a z nich udělá velkou pavučinu, do které se soupeř chytí.

Kumo Mayu ( Pavoučí kokon )- C+ úroveň: Ibuki při použití této techniky vyrobí kolem cíle kokon z pavoučí sítě. Cíl se nemůže hýbat, a tedy ani bránit před útokem. ( Pred toto techniku treba chytiť nepriateľa do Kumo Soukai ( Zvětšující se pavučina ) až potom sa môže použiť táto technika.

Nenkin no Yoroi ( Brnenie zo zlatého kovu )- B úroveň: Ibuki vypustí z koži žltú tekutinu ktorá stvrdne a je veľmi tvrdá ( Táto tekutina obalí celé telo čo znamená že aj ústa,nos a preto je to vhodné iba na chvíľku ).

Kumo Nenkin ( Zlatý pavučinový osten )- B+ úroveň: Ibuki sa naučí z úst vypúšťať väčšie množstvo zlatej tekutiny a tím pádom môže tvoriť aj väčšie lepšie zbrane.



------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Povaha : Ibuki je tichý a ked niečo rozpráva tak drzou formou ale ked si niekoho oblúby tak je milí a pozorný. Na misiách je spoľahlivý. Má rád ked je ho nepriateľ v boji trpí a súboj bere ako hru.

Sen : Nájsť svoju rodinu/klan.

Obľúbené : Spánok trénovanie, pozorovanie oblohy, dobré jedlo a pletenie pavúčin

Neobľúbené : Hluk sprostých ľudí zlé jedlo a ked ho niekdo núti do niečoho čo on sám nechce.

Obrázok :
Spoiler:
Výška: 160cm.
Váha: 56kg.
Krvná skupina: A.


Naposledy upravil Billy dňa So január 29, 2011 11:57 am, celkom upravené 9 krát.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptySo január 22, 2011 1:32 pm

klan,nápad aj postava sa mi páči,ostávaš bohužiaľ genínom kedže nechcem aby si bol niečo nad nad ostatnými genínmi v tíme, ako tvoj sensei bude asi moja postava zo starého rpg Smile čiže Isamu Notsubaki (v upravenej forme a zoslabení Very Happy ) Ešte jeden genín a môžeme začať aspoň jeden tím Smile

Charakter je prijatý
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptySo február 05, 2011 1:25 am

fajn tú pavúčiu techniku D+ úrovne sa môžeš naučiť. ale daj tomu aspoň tri či štyri normálne dni no a v tom svete písanom čo ja viem týždeň ,,,,
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptySo február 05, 2011 4:57 pm

hehe oni sa učia techniky tejto triedy za jeden deň a tri príspevky Very Happy toto bude zaujímavé Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Billy

Billy


Počet príspevkov : 36
Join date : 20.01.2011
Age : 28

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptySo február 05, 2011 5:12 pm

Neni to dajako moc za techniku úrovni D ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptyNe február 06, 2011 12:47 pm

nie nieje Very Happy naozaj sa to učia mesiace techniky triedy E,Denjo je stará škola a by sa pekne prispôsobíte a možno vás konečne naučí písať Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Billy

Billy


Počet príspevkov : 36
Join date : 20.01.2011
Age : 28

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptyNe február 06, 2011 2:50 pm

A koľko by som sa učil techniku triedy B? Toľko by sa možno ani na tomto fore nehralo. Fakt sa mi neoplatíi učiť taka technika tak dlho je to len úroveň D.
Návrat hore Goto down
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptyNe február 06, 2011 3:46 pm

Heroes sa ucil jednu techniku D sa mi zda mesiac Very Happy jak zacinal Very Happy
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. EmptyPo február 07, 2011 3:13 pm

no jo Very Happy a týždeň v hre Very Happy mesiac v reály Very Happy začiatky boli drsné, a písali sa 20 riadkové príspevky nie tie vaše vetičky ktoré chcete čím skôr skončiť Very Happy Denjirové príspevky sú dôkazom že to v ňom ešte stále je,to len vy ste zvyknutí sa naučiť techniku za tri príspevky,najviac 10 riadkové a to ešte v ten deň,váš postup je naozaj veľmi zložitý Very Happy (sarkazmus) .....nejde mi to........už mi to začína ísť.......prišiel som na spôsob ako si to uľahčiť a vdaka tomu som sa to ihned naučil.... Very Happy hovorím,ak sa prispôsobíte denjirovým či aspoň mojim príspevkom,máte môj rešpekt Very Happy inak ho nemáte Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sponsored content





Ibuki Ido. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ibuki Ido.   Ibuki Ido. Empty

Návrat hore Goto down
 
Ibuki Ido.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : The Hokage Pakt :: Charaktery-
Prejdi na: