Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Charakter- Denjiro Saagun

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPi január 28, 2011 11:45 pm

meno:
Denjiro Saagun

hodnosť:
jounin

dedina:
Konoha

pohlavie:
muž

vek:
18

klan:
Denjiro Sagun pochádza z klanu SAAGUN prezývaného tiež ako klan -- Lovcov bleskov-- Saagun klan v ktorom kekkei genkai sa neprejavilo viac ako 2 storočia čo zapríčinilo ich úpadok a nakoniec rozpad. Pretože sa kekkei genkai neprejavila dlhé roky klan nemal dôvod zotrvávať pokope preto sa časti klanu rozdelili po území ZEMI OHŇA. Pre rodinu Saagun žijúcu na okraji Zemi ohňa v banskom mestečku však svitla nádej na znovuzjednotenie klanu Saagun lebo druhorodený syn Denjiro Saagun v sebe objavil už ako malí schopnosť kekkei genkai. Preto ho otec Jun so svojou ženou Katsumi prihlásili do ninjovskej akadémie v dedine skrytej v lístí.

rodina:
otec - Jun Saagun -- baník
matka - Haiko Saagun -- predavačka s mobilným vozíkom
brat - Kintaro Saagun -- učeň majstra Amanaki, výrobca zbraní

kekkei genkai:
TANEC BLESKU spočíva v tom že bez znamenia rúk a v stotine sekundy sa vie premiestniť všade kde dovidí
Toto jutsu však nevplýva dobre na samotný organizmus čím väčšia vzdialenosť tým viac je telo otrasené a dezorientované a čím ďalej sa ninja premiestňuje tým dlhší čas potrebujú jeho bunky na zotavenie. Preto ninjovia klanu Saagun niesu určený na dlhý boj a to hlavne ked používajú toto jutsu. Denjiro dokáže použiť od 1 do maximálne 3 presunov na 10 metrov v priebehu minúty bez toho aby ho to poznačilo na výkone. Ak by sa však intenzita presunov zväčšovala Denjiro by sa postupne premiestňoval oveľa pomalšie a na kratšie vzdialenosti až by po 10 premiestneniach za minútu dostal svalové kŕče .Jeho premiestňovací rekord bol 5 km po ktorom minimálne 15 minút nieje schopný použiť túto techniku opäť lebo jeho bunky po náročnom prenoste z miesta na miesto sú otrasené. Avšak tréningom a výcvikom v taijutsu sa nežiaduce účinky premiestnenia trošku zmierňujú.

schopnosti:
Denjiro sa spolieha predovšetkým na svoju rýchlosť a meče ktoré má ukuté zo špeciálnej rudy ,, v boji používa najme taijutsu a kekkei genkai v spolupráci s mečmi. v Používaní ninjutsu je priemerný. Zásobu chakry má mierne nadpriemernú.
Podstata: Vzdušná (Futon) (naučená počas hry), Doton (nenaučené)
Dnejiro sa za posledné roky veľmi zlepšil v taijutsu ktoré je alfou a omegou v štýle jeho boja. Nieje to práve siláčisko, ale zato je veľmi rýchly. Nebojuje čestne a ak to nieje nevyhnutne nutné nebojuje osobne. Sem tam vytvorí jednu super techniku, riadený mottom "jedna rana spíš jak vrana", avšak nie vždy sa trafí a potom má problém. Ovláda aj niekoľko slabších technik. Prakticky stále používa kuchiyose no jutsu.

výška: 180cm (na japonské pomery vysoký človek)
váha: 80 kg (poväčšine svalová hmota)

výbava:
Denjiro vlastní dva meče (pomenoval ich Jami a Tamon) zo špeciálnej chakrovej horniny, ktoré mu ukul majster mečov Amanaka podľa špeciálneho plánu Saagun klanu, každý meč má dve čepele dlhé 40cm ktoré niesu nabrúsené + bežnú výbavu ninju.

Denjirov nosí zelenú vestu ninjov pod ňou má špeciálnu čiernu kombinézu od Racka Leeho. Podrobneší vzhlad je na obrázku.

Techniky:

Ninjutsu :

Fuuton: Kamikaze C . prúd vzduchu z chakry,
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa A - Vypustí z úst prudký vietor zmiešaný s pieskom a pôsobí tak zranenie.

Doton: Doryuu heki A - vytvorí obrovskú hlinenú stenu, (zatiaľ nevie)
Doton: Doryuudan A - zo zeme vylezie dračia hlava ktorá chrlí horľavé bahno. (zatiaľ nevie)
Doton: Dochuu Senkou C (zatiaľ nevie)

Katon: Hibashiri C (Inuwa)
Katon: Karyuu-Endan B (Inuwa)

Suiton: Mizu Kamikiri B (Inushi)
Suiton: Kokuu no Jutsu C (Inushi)

Kuchiyose no Jutsu - orli Inuwa a Inushi

Taijutsu:
Suiken Ryuu C -brutálne taijutsu
Hachimon B - 1. Kaimon, 2. Kyuumon, 3. Seimon (Ura Renge),
Hien –pokročilá technika čepelí napustených vzdušnou chakrou. Taktiež zväčšuje čepele.
Špirála C - ( neoficiálne taijutsu ) - Inuwa Inushi vyletia do vzduchu jedným krídlom zloženým k temu začnú padať k zemi (jak dubový list) vytvoria tým rýchly silný úder.

sen:
Dnejiro žije zo dňa na deň, berie život tak ako je. Nemá cieľ.

obľúbené:

Denjiro obľubuje a obdivuje dobrý humor a rozum.
neobľúbené:
Denjiro nemá rád dlhú nezmyselnú prácu a misie pri ktorých musí stopovať objekty.

obrázok:
https://2img.net/r/ihimizer/i/denjirojpgvekfarebnobrz.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/i/denjirojpgvekfarebnobrz.jpg/





Naposledy upravil saksi dňa So február 05, 2011 1:29 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptySo január 29, 2011 5:47 pm

Jasne že Prijaté
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptySo január 29, 2011 7:14 pm

zrušil som doton podstatu s tým že niekedy do budúcnosti sa ju naučím
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyNe január 30, 2011 12:18 am

hero ty si debil čo si budeme hovoriť... Very Happy Hachimon je výsledkom celoživotného tréningu a jeho uživateľ určite nieje schopný používať žiadne ninjutsu to skôr nie na úrovni A z rôznych elementov.... no coment----
Návrat hore Goto down
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyNe január 30, 2011 1:18 am

úvodom sa chcem ospravedlniť všetkým,,

hej chlapče, ti si trošku taký malý hnidopich alebo pán akorát že?, no dobre,

nikde nieje napísané že používateľ ninjutsu sa nemôže naučiť toto taijutsu i keď je zakázané,
a nemyslím si že Hachimon je záležitosťou celoživotného tréningu, ale od intenzity a kvality tréningu, a keď genín dokázal otvoriť 5 brán, tak jounín môže otvoriť aj všetky,,

ale k tvojej spokojnosti som ochotný zrieknuť sa Shoumon, Toumon a Keimon.

Avšak ak si myslíš že by som mal vypisovať (s prepáčením) pičoviny, o tom ako som stopoval niekoho alebo niečo v nekonečnom kolotoči používania úbohých technik tak to nie, priemernosť nieje ničím zaujímavá, je nudná, naopak výnimočnosť je to čo zaujme a núti k hraniu tejto "rpg" hry

Zapamätaj si že to čo tam mám ja napísané je vo veľkej miere "reálne" a charakter ktorý som vytvoril je zabehnutý a vyskúšaný takmer rok (s časovými prestávkami) techniky sú odučené a všetko je schválené,,

tak s prepáčením nepičuj, (odkaz adresovaný Vendetta) ---> to aby si pochopil, komu bol odkaz adresovaný

PS: ospravedlňujem sa za vulgarizmy Sad
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyNe január 30, 2011 5:09 pm

a človek nieje schopný prekonávať gravitáciu a aj tak to tu dokážu Very Happy Denjirovi verím narozdiel od teba, a viem že by takú techniku nepoužil len tak,možno 1x za život,toto sú už Jounínske postavy,čo sa týka keby si my dal ti taký charakter,tak to by som ho neschválil,lebo nevieš narábať z takými postavami, jednoducho aj ked sa vie možno premiestňovať,nerobí to zase často a stále,nerobí to tak že sa premiestni za teba,dá ti pod krk čepeľ a je po bitke,no jounín sa musí vedieť o svojich žiakov postarať a mať takzvané eso v rukáve,a ako aj povedal,tá postava je výsledkom vyše ročnej práce na nej, a máloktorý hráč má už tak dlho postavu,lebo sa väčšinou na to vykašle
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyNe január 30, 2011 10:17 pm

Jj bol som som na misii a zrobil to raz Very Happy ked mi to ukazoval inokedy nie Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 1:23 am

Dobre hero ako myslíš je to tvoje fórum ja už nepoviem ani slovo k ničomu....
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 11:52 am

tu ide o miestnosť,ostatných sa to netýka
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 7:16 pm

áno ... ale Lee nieje len tak obyčajný Genin a naučil sa síce otvoriť 5 brán ale okrem toho nevedel absolútne nič čo sa týka ninjutsu, genjutsu a pod...
dobre v poriadku ak teda vravíš že už si hral za túto postavu už rok nedbám i keď pri herovi takéto veci naučiť sa nieje problém :-) Very Happy Ospravedlňujem sa ti saksi nemal som na mysli to že ty si urobil zlý charakter ale poukázať na to že hero NIEJE schopný vykonávať funkciu do ktorej sa sám dosadil...
Som rád že si zrušil aspon tie posledné brány ale naozaj na mne to nezáleží.... Naozaj som nevedel že ho už máš odskúšaný chcel som len poukázať na isté veci... a jedna vec nieje najprv Omote Renge a potom Ura Renge? či naopak ?
a nevšimol som si ani že si zrušil Dotonové techniky a tie suitonové a katonové ovládajú summony takto je ten charakter úplne v poriadku asi ako Gai... som rád že sme našli cestu... Very Happy
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 8:13 pm

nauč sa čítať debile Very Happy kým ti tie sra*ky vyjdu z huby Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 8:23 pm

správne najprv je prvá brána, Kaimon, ktorá sa otvára aby sa dalo vykonať zakázaná technika Omote Renge, / hlavý alebo priamy lotos/ ale ja to nepoužívam, potom je pri otvorení tretej brány seimon, koža sčervená prechádza do tzv. ura renge módu, čo však nestačí na vykonanie Ura renge techniky na to je potreba otvoriť 5 brán, aspoň tak to poznám ja dúfam že to tak je.

každopádne, v mojom prípade je Hachimon používaný ako boost pre rýchlosť a aj silu, + jemne to znižuje na krátky čas nežiaduce účinky k.g. Toť vše.

Dobre, myslím si že je to vydiskutované. Veď počas hry uvidíš že ja neprikladám veľký dôraz technikám, skorej sa orientujem na dej, a rád vytváram atmosféru a charakter.

neviem či sa ti bude chcieť ale na starom fóre bolo všetko, ako som sa učil Fuuton, potom ako som sa učil Kuchiyose no jutsu, ďalej ako som zničil meče "vakizaši" ako som objavil skrinku s dopisom darovanú otcom, ako som prišiel k majstrovi Amanakovi, rozhovory s nim, a tiež postup ako Amanaka vyrobil dvoj-čepeľové meče a všetko toto sa prelína s misiami, dokonca tam je aj to ako som dostal kombinézu od Rocka Leeho v jeho Doje, ako som tam trénoval plus, trošku teraz sa trošku neskromne priznám, že som celkom verne napodobnil jeho hlášky pohyby a aj to ako mi. a zvlášť podarená pasáž bola keď som bol v nemocnici alebo keď som trénoval prelomenie genjutsu v podobe jeho babky meniacej sa na hnis, s Koharom Raigom, je tam toho veľa, plus charakter Haruka Hyuugy bol tiež môj výtvor, no a nakoniec som vytvoril charakter Tsuchykageho, /neviem či je to dobre napísané, sorry/ a začal som jeho príbeh s textom asi na 80 riadkov plus, mínus, no vtedy povinnosti zabrali nadvládu na mojim volným časom alebo zmenili skôr moje priority. tak som si dal prestávku.
ja som stránku už zabudol ale ak sa spýtaš Admina možno ti pošle link, malo by to byť na webe ešte.

Sám uvidíš že nepíšem bludy a ani nezostávam pri holých a hlavne nudných vetách,
a teraz sa možno budem opakovať ale páči sa mi to ako sa vyznáš, len by som v tvojom prípade prijal menej skeptický pohľad na to čo sa tu deje, treba dávať šancu, a konštruktívne riešiť problémy.. --- tá posledná veta nieje z mojej hlavy je z knihy study nebudem ďalej moralizovať Very Happy

Za Adminom stojím lebo nieje podľa mňa jednoduché vytvárať prostredie ako je toto, nie každý vie čo si m§že dovoliť preto sú tu naše pomocné názory, ale treba byť konštruktívny.

A to je z mojej strany všetko,, (hm taká hovadina a toľko slov, ) [left]
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 8:33 pm

jasné chápem to saksi je to v pohode naozaj diskutujeme o somarine Very Happy si celkom inteligentný človek takže som ochotný s tebou aj rozumne jednať a rozprávať sa s tebou na určitej úrovni... :-)

a myslím si že prostredie ako je "toto" je jednoduché vytvoriť... napísať X hovadín ktoré už boli na 660 fórkach je v ľahké a vytvoriť takýto otrasný skin by som dokázal aj ja s mojími nízkymi znalosťami grafiky... a fórum na ktorom sa vôbec nehrá je ľahké viesť ale hero to aj tak nezvláda Very Happy

A teraz k tebe ty "admin"...
Dávno si neprišiel o fórum? naozaj chceš aby aj toto dopadlo ako vždy? ak hej tak pokračuj v tom čo robíš... sračky tu z huby, z riti a aj z prstov vychádzajú len tebe tak drž tú tlstú papulu tvoju láskavo. Ešte raz si na mňa otvoríš tú tvoju piču tak sa postarám o to aby aj toto fórum bolo očistené od kokotov tvojho typu tak si dávaj pozor na to čo hovoríš...

Prepáčte nezdržal som sa vulgarizmov -.-
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 9:44 pm

Po tomto som s ním urobil krátky proces Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 10:31 pm

Very Happy Halelluja Very Happy este sme s Billym hovorili ze mu das urcite ban XD
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun EmptyPo január 31, 2011 10:42 pm

bol by som hlúpy keby nie Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sponsored content





Charakter- Denjiro Saagun Empty
OdoslaťPredmet: Re: Charakter- Denjiro Saagun   Charakter- Denjiro Saagun Empty

Návrat hore Goto down
 
Charakter- Denjiro Saagun
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : The Hokage Pakt :: Charaktery-
Prejdi na: