Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pre bývalých hráčov miestnosti!

Goto down 
AutorSpráva
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Pre bývalých hráčov miestnosti! Empty
OdoslaťPredmet: Pre bývalých hráčov miestnosti!   Pre bývalých hráčov miestnosti! EmptyŠt január 20, 2011 6:18 pm

Takže tento príbeh sa hral už niekoľko rokov do zadu, no bol na istý čas zrušení kvôli nedostatku ľudí,či lepšej konkurencii. Niekoľko hráčov ma poprosilo, aby som sa to pokúsil obnoviť, a ja som to urobil práve týmto spôsobom. Musím podotknúť pár vecí.

"Skončili sme väčšina ako Jouníni a niektorý Chounini,možno niektorý aj Geníni. Vaša hodnosť vám ostáva,no príbeh je posunutý o dalších pár mesiacov. Čo sa zatiaľ stalo? Naruto po poslednej akcii ktorú predviedli všetky dediny podal návrh,na znovuobnovenie Aliancie,tak ako tomu už niekoľko krát bolo,no tentokrát malo ísť o razantnú zmenu. Všetky dedini majú spolupracovať, a to aj tak že shinobi z iných dedín sa majú spolčiť do tímov, a aj geníni majú byť v tímoch z geními z iných dedín. Proste majú spolupracovať. Postavy ktoré v príbehu získali hodnosť Jounin, predstavujú teraz špeciálnu jednotku,je jedno či ste z Kumo či z Konohy, môžete byť v jednom týme a to takmer nastálo. Potom tu je možnosť stať sa taktiež aj Senseiom, no na to potrebujeme dostatok Genínskych postáv."

Krok druhý

"Naše charaktery sa vyvinuli až moc,preto by som rád trochu po upravil techniky a schopnosti niektorých postáv, a bude sa to týkať aj tej mojej. Pár techník pôjde proste dole Smile "

Krok tretí

"Máte dve možnosti, bud si vytvoriť starý charakter podľa novej osnovy, alebo to tu vložíte zo starou osnovou, je to naozaj len na vás."

"Dalšie zmeny budem hlásiť Smile "
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
 
Pre bývalých hráčov miestnosti!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : The Hokage Pakt :: Informácie-
Prejdi na: