Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pravidlá

Goto down 
AutorSpráva
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Pravidlá Empty
OdoslaťPredmet: Pravidlá   Pravidlá EmptySt január 19, 2011 11:43 pm

1. Správaj sa slušne,bez vulgarizmov,bez urážok a toto pravidlo myslím vážne. Napísal som ho už asi 1 000000 krát a stále ho každý porušuje a ja som to nechal tak, no teraz upozorním raz,upozorním dvakrát a tretí dostávate 48 hodinový Ban, to by každého s vás malo naučiť čo si môže dovoliť na verejnosti!
2. Užívatelia typu "Admin je *****, tento web je na ****" budú okamžite a bez iného dokazovanie zabanovaný na dobu 1 mesiaca.
3. Nik nesmie zakladať nové topici inde, ako v diskusných či Spamových sekciách, všade inde budú ihned zmazané, ak sa to bude opakovať naozaj často aj po niekoľkých upozorneniach, 48 hodinový Ban.
4. Príspevky typu "Podte hrať sem (odkaz)" a iný spam budú ihned zmazané,ak sa to bude opakovať viac krát,tak Ban až na 1 týždeň.
5. Všetky tu napísané pravidlá platia pre každého,pre priateľa,pre moderátora či pre Elitu alebo hráča,žiadne rozdieli tu robiť nebudem!
6. Tvoje meno či obrázok nesmie obsahovať nadávky,či čokoľvek erotického pôvodu alebo toho rasistického. Ban na 24 hodín.
7. Vytváranie si viacerých účtov, Ban podľa uváženia.
8. Celý web je majetkom autora, preto sa jeho kopírovanie bude riešiť a to priamo u administrátorov týchto sietí.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
 
Pravidlá
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Pred Menu :: Herný Základ-
Prejdi na: