Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Odkaz pre hera

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Odkaz pre hera Empty
OdoslaťPredmet: Odkaz pre hera   Odkaz pre hera EmptyNe január 23, 2011 11:35 am

Ach bože tak za 1. ja už niesom na NQ ale spamovať tam môžeš len skúsiť som si istý že sa s tým vysporiadajú Very Happy
Za 2. ja tu nespamujem len ti vravím že nemáš robiŤ somariny.... proste nemáš na to viesť fórum... jedna vec je že máš nápady alebo že sa nechceš vzdávať a podobné debiliny ale po 3 krachnutých fórach by ti už mohlo dôjsť že zo seba týmto robíš len debila a všetci sa na tebe smejú.... pokúšaš sa o nejaký rekord alebo čo?
3. Kushina Uzumaki pripravuj sa tak o mesiac to tu hero prestane zvládať, dá ťa hl. adminom, odíde a o ďalší mesiac si založí nové fórko Very Happy

ale napriek tomuto som sa rozhodol že tu hrať budem pretože chcem otestovať tvoj najnovší nápad :-)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Odkaz pre hera Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkaz pre hera   Odkaz pre hera EmptyNe január 23, 2011 11:49 am

a zapni tu prosím ťa ten chatbox ...
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Odkaz pre hera Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkaz pre hera   Odkaz pre hera EmptyNe január 23, 2011 1:41 pm

ako hovoríš,na chatbox nemám gule Very Happy čo sa týka hlavných adminov,rozhodol som sa jednoznačne,som jediný a nik iný Very Happy Moderátori tí maju práva len vo svojich miestnostiach,nič viac. Potom uznávam,chýb robím veľa,viac ako je zdravé Smile no tie robí občas každý. A to potretie, naozaj sa nemienim nikdy vzdávať Very Happy skúšam stále nové veci ako si si všimol,vždy je to niečo oné. A po štvrté,som rád že si to dal do spamu,inak by som ti to naozaj smazal
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sponsored content





Odkaz pre hera Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odkaz pre hera   Odkaz pre hera Empty

Návrat hore Goto down
 
Odkaz pre hera
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Vedľajšie Fórum :: Spam-
Prejdi na: