Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Joe

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Joe Empty
OdoslaťPredmet: Joe   Joe EmptyNe január 23, 2011 7:35 pm

Meno :

Joe

Hodnosť :

Student strednej skoly

Bydlisko:

Presov - momentalne Bratislava


Pohlavie :

Muz

Vek :

16

_________

Rodina :

Ma matku a otca ktory su rozvedeny . Otec byva v californii a Matka byva v presove a boli velmy bohati .

Kekkei Genkai :

Tetsuo


Opis

nema

Schopnosti :

Joe je priemerne rychly vysportovanej postavy , ma perfektnu kondicku a je velky odbornik do pc a elektroniky dokaze pouzivat rozne jazyky
Spoiler:
Vie crackovat rozne zabezpecenia a ine bezpecnostne sluzby a bojuje pomocou karate na vyssej urovni .
A ma velke IQ 150


Výbava :

Nosi tasku v ktorej ma herny notebook , pripojenie na internet (usb) a inak nema ziadne specialne vybavenie az na mp3 ktoru ma specialne upravenu

Techniky :

Nema

_________

Povaha :

Prijemna , Samotarska , Starostliva

Sen :

Nema ziden sen

Obľúbené :

Pc , Samota

Neobľúbené :

Rodicia

Životopis :

Joe sa narodil do bohatej rodiny ktora ho mala privelmy rada . Joe uz od malicka vynikal v roznich veciach .
Bol velmy stastny a preto nadovsetko miloval svojich rodicov . V 5 rokoch zacal chodit na karate ktore mu islo nad mieru dobre no v 7 si zlomil nohu a s karate musel skoncit . V 8 sa zacal venovat pocitacom a v 9 dostal jeho prvy pc ktory nebol nic moc ale jemu stacil a chcel sa stat slavnym programatorom . V 10 sa zacal venovat roznim programovacim jazykom a dokonca sa aj nejaky ten naucil no nie nejaky narocny . V 11 sa jeho rodicia rozviedli a tak z jeho zivota urobili peklo . Nedokazal sa ucit a tak robil rozne vytrznosti .
V 13 ovladal 6 programovacich jazykov a prestahoval sa do bratislavy kde zil na vlastnu pest . Od vtedy o nom rodicia nepoculi a v 16 zvladol uz vela programovacich jazykov a ziskal aj angazman na roznich projektoch . No po celu dobu od rozbadu jeho rodicov citil ze je iny .



Obrázok :

Joe D48c9fb2f5_61946580_o2



Naposledy upravil Toshi dňa Št január 27, 2011 4:20 pm, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyNe január 23, 2011 7:45 pm

prečo preboha samé kg Very Happy zamietam,tentokrát budeš mať postavu bez kg Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyNe január 23, 2011 8:10 pm

Ok XD mozem post ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyŠt január 27, 2011 9:44 pm

láskavo zruš obrázok čo som mal na aikovi lebo to naozaj olutuješ....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyŠt január 27, 2011 9:45 pm

si macher vypísať jazyky Very Happy a pritom ani jeden neovládaš fail Very Happy get life Razz
Návrat hore Goto down
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyŠt január 27, 2011 10:20 pm

haha XD obrazok nezrusim smola a jazyki ovladam aj v skutocnosti no nie tolko tak chod do riti omg sak furtom vsade spamuje dpc
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyPi január 28, 2011 4:36 pm

tak obrázok zruš lebo to naozaj oľutuješ... okopíroval si ho odomňa takže mám právo naň len ja pretože je na mojej postave (a bol tu aj na tejto stránke obrázok si sám nájdi a potom si ho môžeš dať... a spamovať môže len primitív ako ty čo keď niečo napíše je to taká somarina čo ani koze do riti nevôjde (s prepáčením) ale ja píšem opodstatnené veci nie spam... takže to prosím zruš kým ti pekne hovorím....
Návrat hore Goto down
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe EmptyPi január 28, 2011 6:08 pm

Ale ja som ho neokopiroval XD ja som ho nasiel na googli ukaz mi ze mas autorske prava a uverim ti

Inak toto je uplne iny pribeh takze to mas dost jedno
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Joe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Joe   Joe Empty

Návrat hore Goto down
 
Joe
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : Commando Rising :: Charaktery-
Prejdi na: