Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Han Akimichi

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Adam

Adam


Počet príspevkov : 5
Join date : 03.02.2011
Age : 25
Bydlisko : Bratislava

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 5:28 pm

Meno : Han Akimichi
Hodnosť : Genin
Dedina : Konohagakure no sato
Pohlavie : muž
Vek : 12

_________

Klan : Akimichi
Rodina : Chouji Akimichi - bratranec
Kekkei Genkai : ----
Schopnosti : Han dokáže používať schopnosti Akimichi klanu. Je veľmi mocný ale rýchlosť a obratnosť v normálnej forme mu chýba. Má obrovskú zásobu chakry danú už od prírody. Má veľmi špecifickú vlastnosť ktorú majú len niektorí členovia jeho klanu a to že nadmerná konzumácia jedla sa mu ukladá vo forme chakry a nie vo forme tuku. Konzumovaním jedla teda zvyšuje svoju zásobu chakry.
Výbava : Používa všetky základné ninjovské zbrane.
Techniky :
Bubun Baika no Jutsu - C (?)
Baika no Jutsu - D (?)
Nikudan Sensha - C

_________

Povaha : Je milý ku svojmu okoliu. Nieje obzvlášť inteligentný ale za každú cenu sa snaží pomáhať ostatným.
Sen : Chcel by sa stať najmocnejším ninjom klanu Akimichi a poraziť svojho bratranca Choujiho.
Obľúbené : Jedlo. Hlavne hovädzie steaky a iné mastné jedlá. Spoločnosť priateľov.
Neobľúbené : Nenávidí diétne jedlá a keď ho niekto upozorní že keď bude toľko jesť priberie.
Príbeh : Narodil sa ako dieťa sestre Chouzu Akimichiho. Problém bol v tom že jeho matka otehotnela vo veľmi mladom veku a ako sama tvrdila, nesplodila ho s nikým. Ani medici v listovej si nemohli vysvetliť ako sa môže panna stať matkou. Niektorí z medikov prišli k záveru že dieťa sa zrodilo z čistej chakry. Kým ho mama nosila pokladali to za zázrak no keď sa narodil jeho mama pri pôrode zomrela a Chouza ho pokladal za prekliatie ktoré spôsobilo smrť jeho sestry. Keď mal sedem rokov, vylúčil ho zo svojej rodiny a Han by zostal na ulici keby sa ho nebol vtedy zastal Chouji, ktorý presvedčil otca aby ho z rodiny nevylúčil. Chouza napokon súhlasil no bývať ho vo svojom dome nenechal a preto žije Han sám. Chouji sa oňho staral a naučil ho niektoré techniky klanu. V deviatich ho zapísal na Akadémiu a v dvanástich ju Han vyštudoval. Choujiho si váži a má ho rád no napriek tomu sa ho snaží poraziť aby mu dokázal že lepší ninja ako on. Naopak však nenávidí Chouzu a snaží sa stretnutiam s ním zabrániť vždy keď sa dá.

Obrázok :
Han Akimichi Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo


Naposledy upravil Evil_Naruto dňa Št február 03, 2011 5:44 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 5:42 pm

prijatý ,tvoj sensei je hráč Saksi, postava Denjiro Saagun, môžeš začať písať do hernej miestnosti .
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 5:45 pm

Špičkový charakter povedal by som. cheers
Návrat hore Goto down
Adam

Adam


Počet príspevkov : 5
Join date : 03.02.2011
Age : 25
Bydlisko : Bratislava

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 9:43 pm

prosím nerob si zo mňa srandu naozaj to je môj prvý charakter -.-
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 11:06 pm

on si z teba srandu nerobí Very Happy
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Adam

Adam


Počet príspevkov : 5
Join date : 03.02.2011
Age : 25
Bydlisko : Bratislava

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyŠt február 03, 2011 11:12 pm

ale zdá sa mi že sú tu omnoho lepšie cahraktery... nehovorím len o dĺžke ale o prepracovaní a tak... hlavne v tej druhej miestnosti... v tejto to je Denjiro Saagun to je naozak pekné aspoň mne sa to páči... a tam v tej druhej charakter hráčky Sorinka a David Miles ale ten neviem koho je... a ostatné sú tiež mnoho lepšie upravené ako môj...
Návrat hore Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2011
Age : 28
Bydlisko : Vrbno ^^

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyPi február 04, 2011 11:47 am

Very Happy jako dík ale moje chary nejsou skoro vůbec dobré mám krátké životáky Very Happy a tak měl bys vidět char třeba Ran-chan Very Happy to je potom něco Very Happy
Návrat hore Goto down
Adam

Adam


Počet príspevkov : 5
Join date : 03.02.2011
Age : 25
Bydlisko : Bratislava

Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi EmptyPi február 04, 2011 4:53 pm

kto? Very Happy ale nejde o dĺžku .. kopu hlúpostí si vie povymýšlať každý... proste sa mi páči akým spôsobom ich píšeš... :-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Han Akimichi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Han Akimichi   Han Akimichi Empty

Návrat hore Goto down
 
Han Akimichi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : The Hokage Pakt :: Charaktery-
Prejdi na: