Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Oznámenie

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Oznámenie   Oznámenie EmptyŠt február 17, 2011 1:18 pm

Takže rozhodol som sa to tu ukončiť,zdá sa mi to už teraz zbytočné,odpisovať dvom až piatim ľudom, z ktorých to vedia kvalitne hrať najviac dvaja,asi sa pustím do tvorby poviedok,znovu,je to jednoduchšie a všetko je podľa vašich predstáv. Taktiež musím uznať že ma to už nebaví ako kedysi,bud je to už ohranné alebo ako sa hovorí,už som z toho trošku vyrástol.Možno sa k tomu vrátim o týždeň alebo o rok,to nikdy nikto nevie,no každopádne mám dosť tohto adminovania a rozpory s niekoľkými ľudmi,ktorý vám chcú len a len vynadať,ako povedal jeden múdry človek "Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý." snád viete kto to povedal a strašne veľa ľudí nám dokazuje že je to pravda xD . Ak budem hrať tak to je na stránke andor.cz , nájdete ma tam pod menom ____,chápete že ho radšej zatajím,dotieravý ľúdia by my zase nedali pokoj, no ak niekto bude mať záujem, môže my tuto napísať pm a vytvoríme si tam nejakú Naruto,alebo inú miestnosť. Pokojne si ju môžete vytvoriť aj vy, je to jednoduché,všetko čo stačí je vytvoriť príbeh a spraviť dobru reklamu, a máte o zábavu postarané. Je to web zameraný na Roleplay tohto typu,od fantasy,po scifi,no nájdete tam aj desiatky Naruto či iné anime miestnosti,v ktorých sa hrá v týchto anime svetoch. Verím že nový ľudia a ich veľké množstvo a hlavne ich kvalitná hra, my dá konečne pokoj Smile Predsa len sú to starosti a človeka zarmúti hocktorý debil ktorý spamuje atd. Neostáva my iné ako popriať vám veľa šťastia,veľa úspechov v hre a hlavne v reálnom živote.

Váš Mr. Bubble Mr. Frog či Heroes0.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
saksi

saksi


Počet príspevkov : 33
Join date : 28.01.2011
Age : 33

Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznámenie   Oznámenie EmptyŠt február 17, 2011 4:57 pm

škoda môjho času, nič to keď je koniec tak ja s tým nič nenarobím majte sa dobre,,

s pozdravom D.S. saksi
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznámenie   Oznámenie EmptyPi február 18, 2011 12:25 pm

Písal som ti už dávnejšie pm,mohol by si na ňu odpísať Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznámenie   Oznámenie EmptyPi február 18, 2011 3:14 pm

Tak sa majte Sad koncim Sad mozno sa este vratim saionara
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznámenie   Oznámenie EmptyPo február 21, 2011 8:13 pm

Tak ako bolo povedané,bude sa hrať už len a len na stránke Andor.cz. Ten kto má záujem sa tam registruje a napíše mi,ja sa tam volám Raigunner (neviem čo ma to vtedy napadlo xD), tak ak niekto bude chcieť,môže sa tam zaregistrovať.Naozaj rýchlo sa dá osvojiť využitie stránky.Jej hlavné výhody sú priehľadnosť,veľa veľa hráčov a to na profesionálnej úrovni,množstvo hier FF aké nikde inde nenájdete.Zatiaľ som žiadnu Naruto miestnosť nezaložil,som za aby sa nejaká založila,rád sa jej zúčasním či už ako obyčajný člen alebo niekto z takzvaných vyšších mocí Very Happy či už pôjde o originálny príbeh či budeme pokračovať v nejakom inom,bude len na vás.Môžeme založiť aj spoločný projekt ktorý budeme moderovať viacerí ako som to navrhol Denjirovi cez pm,kedže on je spomedzi nás FF talent a jeho texty sú zábavné a majú niečo do seba Smile

Hrám tam len na jednej miestnosti a to je moja vlastná,ponekud som sa rozhodol dať si pred časom od Naruta odpich (fillery Very Happy ) tak som zvolil fantasy miestnosť ktorú som si vytvoril,kto by mal záujem aj o týchto elfíkov a podobne,miestnosť sa volá World of Agmar .

Zverejnením tohto príspevku sa nebojím príchodu dementných ľudí,kedže na webe je naozaj stovky hráčov, a nikoho nezaujímajú problémy skupiny ľudí,takže ak vás bude niekto obťažovať,jednoducho ihned ignore a máte postarané,do miestnosti nenapíše kým tam nemá postavu,takže tiež máme pokoj,a ak náhodou sa ukáže že je to nejaký deviant,postava sa zmaže a máme znovu po problémoch,proste kľud aký ten server poskytuje a možnosti sú úžasné,preto som sa rozhodol,hrať len a len tam!aspoň kým ma to neprestane nudiť alebo sa nenájde fakt niečo úžasné xD

ešte odkaz pre ľudí ktorý zvyknú písať bez diakritiky a dvomi tromi vetami "radšej tam ani nechodte ak sa to nemienite naučiť poriadne" ide o príspevky min. na 15-20 riadkov, ktoré majú hlavu a pätu.Tým pádom stačí jeden príspevok na deň,a je hned postaráne na celý deň,a další prihodíte až deň na to.Tak sa vystrieda každý jeden hráč,proste napíše každý deň jeden svoj príspevok,a tak niesu problémy z vynechávaním Smile

to je zatiaľ o do mňa vše Smile
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sponsored content





Oznámenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznámenie   Oznámenie Empty

Návrat hore Goto down
 
Oznámenie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Pred Menu :: Novinky-
Prejdi na: