Story of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Urobili sme mnoho chýb, boli sme priateľa, dnes sme súperi. No aj tak ťa nedokážem zabiť, navždy ostaneme priateľmi,aj ked len vo svojich myšlienkach.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Niekde v Česku aneb Slovensku

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyPo február 07, 2011 3:18 pm

Dark

Toto bude pohodička.Povedal som si,vybehol z tieňa a zvolal.Technika čiernej tmy!Moja Genjutsu technika obklopila Neominu myseľ tmou,všetko čo videla bola len čierna farba,a seba a mňa,no videla len moje biele obrysy,taktiež som bol pre ňu úplne zahalený v tme.Prečo si odišla?Tí ľudia ťa mohli ochrániť a naučiť s nami bojovať.Teraz si už v pasci,z tadiaľto niet úniku.No ja ti dám jednu možnosť,pridaj sa k nám,a ušetrím tvoj život,aj životy tvojich priateľov.Vzopri sa mi, a všetkých zabijem!Predal som jej návrh a čakal na jej odpoved.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
krumla




Počet príspevkov : 19
Join date : 22.01.2011

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyPo február 07, 2011 8:44 pm

Noemi


Eh čo ? kde som ? čo sa stalo? bľabotala som vyplašene a keďže som pádlovala na biku a nevidela na cestu tak som vrazila do nejakého smetiaka a zrýdala som sa na zem. Chytila som si hlavu a snažila si pretrieť oči keď tu som započula nejaký hlas a vyplašene som sa za ním začala obzerať.. k..kto si? spýtala som sa nahlas no po tom začal hovoriť.. pozorne som ho počúvala a keď dokončil svoj monológ tak som si povzdychla a tvár som si zaryla do dlaní, prečo som od nich odišla? neznášam rozkazy.. neznášam keď ma niekto niekde drží. Po tej tvojej vyhrážke moc na výber nemám čo? ksoo.. dobre ale mám jednu podmienku.. nebudete ma nikde držať na silu.. je to jediné čo chcem.. neznášam keď ma niekto niekde väzní. Zašomrala som potichu a čakala čo bude ďalej.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyPo február 07, 2011 10:22 pm

Dário

Po tom čo som si vybral výbavu sme pokročili k dalšiemu kroku.Mali sme podstúpiť tri kroky,prvý je výber celkovej výbavy,oblečenia až po zbrane.Druhý je test tela a mysli,určenie podstaty,a zamerania osoby pre druh týchto schopností.Nakoniec tretí je zápis týchto dát,právoplatne členstvo v organizácii,svoj odznak,svoja karta,svoje špeciálne hodinky a záznam medzi zamestnancov organizácie menom Komando odplaty.O ničom tomto som zatiaľ netušil a pristúpil som k druhému kroku kde nám predstavili práve ten náš test schopností.Vstúpili sme do dalšej veľkej miestnosti a v nej bol jednoduchý skener.Tento skener zachytí vaše chakrovody a vypíše o nich lekársku správu.Taktiež zvera množstvo vašej chakry a čo je hlavné vašu podstatu.Prejdime preto k veci,netreba sa ničoho báť,je to úplne bezpečné.Nekládol som odpor no musel som sa opýtať.Takže,ak som to zatiaľ správne pochopil,my sme istá evolúcia ľudí, ktorá má však zabezpečiť bezpečnosť normálnych ľudí,pred nami samými.Preto nám poskytnete útočisko,informácie,výbavu a miesto pre náš rozvoj.No odkiaľ máte na toto všetko peniaze a prečo to vlastne robíte?Muž my na to odpovedal.Som človek ako milióny iných na tejto planete a mám rodinu.Každý z nás má na svete niekoho pre koho žiť,a oni môžu byť takto ohrozený.Aj vy určite máte pre koho bojovať,musíte myslieť na to že to robíte pre nich.Viem že máte strach,predsa od vás chceme aby ste išli do vojny a riskovať svoje životy.Inak to nieje a nehľadajte za tým zábavu,tento život nieje zábava,musíte bojvoať o svoj život,no chránite životy tisícov iných,a bez toho vášho,by tisíce životov uhaslo.Nikto o vás nikdy nebude vedieť, nikto vaše meno nebude poznať,no boli ste tu, a urobili ste čo bolo správne.Chápem váš strach,všetci sa bojíme,no musíme tomu čeliť.Vždy som chcel pomáhať ľudom,chcel som im byť užitočný a dnes som mal možnosť.Preto som povedal.Rád pôjdem do toho.Konečne si môžem povedať,že môj život má nejaký zmysel,a že nie som len obyčajný ihla v kope sena.Budem trénovať aby som prežil a čo najviac pomohol týmto ľudom.Na to som sa nechal oskenovať a vyšli moje papiere.

Meno : Dário
Vek : 15
Podstata : Blesk
Sila : nerozvinutá
Množstvo chakry : Normál
Koncentrácia chakry : Abnormál
Špeciálne schopnosti : nezaznamenáne
Nadanie : Taijutsu
Podnadanie : Ninjutsu
Genjutsu : nepravdepodobné


Tento dokument som odovzdal a následne som získal odznak,z mojou fotkou,mini vysielačku a hodinky.Povedali nám.Odznak slúži pre dokázanie svojej identity,máme vo svete mnoho spojok a len pekné slová ich ako dôkaz nestačia.Túto vysielačku si môžete dať do ucha,a následne komunikovať z týmom alebo zo základňou.Tieto hodinky sú samozrejme aj na určenie času,no chip v nich je vyrobený tak,aby zameral osoby ovplývajúce chakrou,na 50 metrov.Vtedy vyznie alarm a na displeji sa objaví GPS mapa prostredia.Ak je bodka na monitore modrá,je to náš spojenec a je tým pádom zaznamenaný v databáse,tak ako vy.Ak je bodka žltá,je to neznámy človek.Ak je červená,ide o známeho nepriateľa.Zelená bodka ste vy.Veľkosť týchto bodiek znázorňuje veľkosť chakry,čiže silu danej osoby.Veľa ninjov dokáže maskovať svoju chakra stopu,či svoju prítomnosť a to takmer stále,preto na to nesmiete neustále spoliehať.Tento prístroj ukazuje len ľudí z chakrou.Taktiež je v ňom GPS,vysielačka,prehrávač,nahrávač,internet a mnoho dalších užitočných vecí.Navliekol som si ich na ruku a zapol práve mod pre hľadanie osôb ako my.Zachytilo my to takemr celú túto základňu,bolo tu vyše 20 modrých svetiel,niektoré bolo väčšie,iné boli menšie.To moje bolo zelené a bolo dosť malé.Pochopil som a vedel čo to znamená.Všetky kroky som mal za sebou,a bol som zvedavý ako dopadnú ostatný.

(všetci napíšte niečo podobné,na konci toho všetkého si upravíme životopisi,posunieme herný čas o 1 týždeň a začne sa normálna hra,čo sa týka odpísania krumle,čekej zajtra odpíšem Smile )
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Toshi

Toshi


Počet príspevkov : 37
Join date : 20.01.2011

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyPo február 07, 2011 10:59 pm

Po chvile cakania som prestupil k druhemu kroku a pomaly siel za Dariom Tak to som velmy zvedavi pomyslel si a zatial co stal v rade za Dariom tipoval ake bude mat schopnosti no potom uz bol rad na nom a tak pristupil k skeneru a hned uz aj videl vysledky

Meno : Joe
Vek : 16
Podstata : Katon
Sila : Nerozvinuta
Množstvo chakry : Normál
Koncentrácia chakry : Velmi dobra
Špeciálne schopnosti : nezaznamenáne
Nadanie : Genjutsu
Podnadanie : Taijutsu
Genjutsu : Velmi pravdepodobne

Pomaly vysiel a prezrel si svoje schopnosti a potom mu dali nejake hodinky a zacali vysvetlovat naco sluzia .
Hned ich nejako musel odskusat a tak zapol nejake funkcie a poriadne si ich obzrel a medzitim cakal na ostatnich ake budu mat vysledky Genjutsu co to je ? zamyslel sa lebo nevedel co to znamena Pane co je to Genjutsu ? opytal sa a cakal na jasnu odpoved ...
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyPo február 07, 2011 11:56 pm

Muž

Ach áno,organizácia vznikla už v podstate veľmi dávno,z prvým zaznamenaním človekom akými ste vy.Založil ju jeden veľmi bohatý japonec ktorý pochádzal z japonska a tieto názvy sme sa rozhodli ponechať.Koncovka Jutsu,to znamená umenie.Vy ste tvorcami svojho vlastného umenia.Taijutsu,je umenie tela,je to hlavne vaša fyzická zdatnosť,ktorá je však niekoľko násobne vyššia ako u normálnych ľudí.Ninjutsu je umenie síly ducha,pri ninjutsu sa stávate bohom ktorý môže vytvárať blesky,búrky,zapáliť obrovský oheň,zmiznúť a tisíce iných vyriácií,ktoré nemôžu byť nikdy odhalené všetky.Nakoniec Genjutsu,je umenie ilúzii a zahrávania sa z mysľou druhého človeka či ľudí.Zaznamenali sme toto umenie len u vysoko inteligentných jedincov,no nemusí to byť pravidlom,no určite sú v tom silnejší než ostatný. Vdaka tomuto druhu umenie sa môžete dostať do hlavy iných ľudí a nechať ich myslieť si čo chcete aby si mysleli,vidieť to čo chcete aby videli,a skákať tak ako vy rozkážete.Všetky sú silné umenia,je ich samozrejme ešte viac,no o tom sa dočítate viac v knižnici. (celé dejiny naruta a všetko čo ste sa v narutovi dozvedeli je tam,lenže prenesené do formy tejto doby čiže tejto hry).
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sorinka

Sorinka


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2011
Age : 28
Bydlisko : Vrbno ^^

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyUt február 08, 2011 6:47 pm

Wolfram
Ještě naposledy jsem si hodila míčkem. Potom jsem se otočila čelem ke hřišti. Vytáhla jsem pálku a nahodila míček a instinktivně jsem se napjala a do míčku jsem vrazila takovou ránu že pálku jemně zapraskala. Míček stále letěl do nějaké uličky doufala jsem že nikoho nesejmu protože by to tomu dotyčnému vyrazilo mozek z hlavy. Nad tou představou jsem se rozesmála. Nahodila jsem si další míček a znovu jsem zasáhla. Dneska se mi dařilo byly to dlouhé lety. Tohle jsem milovala uvolnit si nervi na míčku. Další a další míčky letěli někam do tmy za hřiště.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyUt február 08, 2011 8:59 pm

Jenifer

Nadalej som bojovala ked v tom sa od neviem kadiaľ vynorila loptička,odrazila sa od steny a trafila mu do hlavy.Síce ho to nejak obzvlášť nezranilo,ale dostala som šancu pre skvelý útok.Doton : Väzenie smrti.Nepriateľa obklopili kamenné steny,následne som si vzdychla,chytila sa jednej zo stien a povedala.Lutujem ale stojíš na nesprávnej strane. Doton : Smrtiaci spár.Toto zemné väzenie sa vtedy zmenšilo a úplne rozdrvilo všetko čo bolo v ňom.Následne som v zemi vytvorila dieru do ktorej zohavené telo spadlo.Potom som túto dieru uzatvorila pomocou zemného elementu.Teraz ťa už nikto nenájde.Oprášila som sa a vydala sa von z uličky,z tým že už som toho mala na dnes dosť.Znovu potrebujem dalšieho ukecať aby sa k nám pridal,aj ked sú to len hlúpe deti,ktoré nám budú akurát tak nanič.Všimla som si môjho cieľa, prišla ku nej tak aby si ma všimla a povedala jej.Ahoj,dúfam že som ťa nevystrašila.No neviem ako začať tak ti to poviem na rovinu.Moje meno je Jenifer a som členkou jednej tajnej organizácie,pre nadaných ľudí.Títo ľudia sú v ohrození pred inými ľudmi,ktorý ich chcú zabiť.Preto som tu,chcem ti pomôcť.Verím že vieš o čom tu hovorím a že si tak trochu výnimočná,ak budeš chcieť,poviem ti o tom čo sa z tebou deje.Povedala som jej a čakala.Prečo to nemôže byť tak ľahké ako so mnou,to ja som ich našla a nie oni mňa.Zdá sa že tieto dnešné deti nevedia nič lepšie,len protestovať a čakať.Ach jo,povzdychla som si a premýšľala dalej,no pritom sa milo tvárila.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sorinka

Sorinka


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2011
Age : 28
Bydlisko : Vrbno ^^

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyUt február 08, 2011 9:18 pm

Wofram
Překvapeně jsem se otočila na tu holku. Spustila jsem ruku s míčkem a normálně se postavila. "Jasně povídej, akorát netuším co mám zrovna já za výjimečné schopnosti" zasmála jsem se. vůbec jsem jí nevěřila, byla jsem úplně obyčejná nudná, holka. Jdiné výjimečné na mě byly modro fialové vlasy. USmála jsem se ještě víc a začala jsem sbírat míčky.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptyUt február 08, 2011 10:31 pm

Jenifer

Vieš čo,toto nieje vhodné miesto na taký rozhovor.Napadlo ma,ak budeš chcieť môžeš so mnou odísť mimo štátu na prázdniny,a to ešte dnes.Stačí ked si to vybavíš z rodinou,my sa o školu postaráme.Potrebujeme osobu ako ty,naozaj sa nemusíš ničoho báť,dúfam že snád nevypadám ako nejaký únosca nie?No rozhodnutie je na tebe.Povedala som a čakala či príjme,aj ked som chápala že to nieje len tak,ale na slovo prázdniny naletí asi každý.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Sorinka

Sorinka


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2011
Age : 28
Bydlisko : Vrbno ^^

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptySt február 09, 2011 12:11 am

Wofram
Uchechtla jsem se Nesnáším prázdniny, ale pokud to znamená že nebudu s rodinou tam mi to nevadí" Pokrčila jsem rameny. "Takže já si dojdu sbalit řeknu mati, že jedu pryč. a ty vyřídíš školu jo" zazubila jsem se už vesele.
Návrat hore Goto down
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptySt február 09, 2011 5:41 pm

Jenifer

Konečne my niečo vyšlo podľa mojich predstáv,pochopila som že jej rodina teraz nieje v bezpečí a preto som ihned siahla po hodinkách a zavolala na základňu,pričom my na obrazovke naskočila tvár šéfa a jemu tá moja.Cieľ dovediem na základňu,pošlite po nás lietadlo a pošlite tu nejakých mužov,myslím že sa určite tí ninjovia vrátia a nechcem aby sa zmocnili jej rodiny,mohol by to byť problém.Dostala som rýchlu odpoved a súhlas a čakala na Wolfram.
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
Bradáč
Admin
Bradáč


Počet príspevkov : 120
Join date : 19.01.2011
Bydlisko : Slovakia

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptySt február 09, 2011 6:00 pm

Dark

Tak dobre teda,pôjdeš teraz s nami.Ver my že sa ti náš výcvik nebude páčiť.Povedal som z úsmevom,zrušil Genjutsu a schytil ju pevne za ruku a vliekol pár krokov,spútal a hodil do kufra auta,aj ked sa tomu jednoznačne bránila,nedal som jej možnosť vyberať.Naštartoval som auto a vyrazil.Neprešiel som ani pár metrov a v tom moje auto prudko samo od seba zabrzdilo.Sakra,ktosi ju chce späť.

Javier a Geret

Síce si toho to dievča nevšimlo,ale dal som jej do vlasov mirkočip,akým som ju dokázal sledovať.Stihli sme to len tak tak,ked už sa chystal nepriateľ spolu z ňou odísť.Geret zastav to auto.Povedal som ked som zazrel ako práve odchádzajú.Geret zvolal.Technika stínových ihiel.Jeho tieň sa predĺžil a prepichol kolesá auta a takmer ihned ho zastavil.Muži boli tak isto dvaja ako aj my,preto bolo správne vziať zo sebou Gereta.Rozdelíme si ich.On kývol hlavou a ja som sa ihned rozbehol po Darkovi.V behu som spojil dlane do pečate,sústredil chakru a pár metrov pred ním buchol do zeme a zvolal.Umenie Hypnózy : Technika nindo klonovania!Nepriateľa obklopil akýsi znak (niečo ako pri hyuuga len žlté a iné), bol tvorený z 12 kruhov.Náhle som sa rozdelil a zkaždej strany,z 12 smerov vyšiel môj klon z dýkou v ruke.Vtedy však nepriateľ ihned reagoval a zvolal.Plynná forma.Jednoducho sa vyparil a všade naôkol bola fialová para.Nemohol som vedieť čo bude teraz.Zrazu sa zjavil za mnou a kopol ma do hrude.Letel som pár metrov a zastavila ma až stena jedného z domov.Geret neváhal,preskočil svojho súpera a odomkol kufor.Nepriateľ sa už valil za ním a nech sa pokúšal akokoľvek,prebodol mu nožom rameno a hned na to prišla päsť do tváre,po ktorom aj on sa ocitol v bezvedomí.

...o hodinu na to....

Všetci traja sme sa zobudili v podzemnej pivnice,nikto nevedel kde sme.Bola tam strašné tma,a dnu svietilo svetlo z malého okienka.Naša výbava nám bola vzatá a boli sme pripútaní ku stene akousi podivnou tekutinou,ktorá však bola tvrdá ako beton.Ako prvý som sa zobudil ja,a snažil sa odtiaľ dostať.Zobudte sa,musíme sa odtiaľto dostať,no aj ked naozaj netuším ako.Geret vstal pár sekúnd na to,jeho rana našťastie už vdaka tej kvapaline nekrvácala a povedal.Sme tu len pre to dievča,mali sme sa na ňu vykašľať.Teraz nás tu budú mučiť a zabijú nás.Pozrel som sa na neho a povedal mu.To nehovor,ostatný nás tu nenechajú....
Návrat hore Goto down
https://storyofnaruto.slovakforum.net
krumla




Počet príspevkov : 19
Join date : 22.01.2011

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptySt február 09, 2011 8:19 pm

Noemi

Zrazu ma zviazali a šmarili do kufra čo bolo presne to, čomu som sa snažila vyhnúť. V ňom som sa dosť metala kopala no po chvíľke ma to tak unavilo že som len bezvládne ležala a čakala čo bude ďalej. O niekoľko hodín neskôr som sa prebudila a všade okolo mňa bola tma, zorničky sa mi rozšírili a chcela som stať no uzemnilo ma to spútanie. Po tom som spoznala Javierov hlas a tak som radšej ostala ticho sedieť s očami uprenými niekde do tmy. Stále som však úplne nevedela čo sa tu deje a tak som ani nič nehovorila.. nakoniec mal ten druhý asi aj pravdu.
Návrat hore Goto down
Sorinka

Sorinka


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2011
Age : 28
Bydlisko : Vrbno ^^

Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 EmptySo február 12, 2011 12:00 pm

Wofram
Usmála jsem se "Takže co ted?? Mám si jít domů zabalit věci??" optala jsem se zájmem. Byla jsem ráda že vypadnu z baráku pryč. Ale bude mi nejspíš chybět Terka. "Ještě si posbírám míčky jo" oznámila jsem Jenifer a rozběhla se pro batoh. Hodila jsme si ho přes rameno a vydala se na lov míčku. Našla jsem jich jen osm z deseti. Míčky jsem ztrácela často. Tak mi to ani nijak nepřišlo. eště jsem si zaběhla pro baseballovku a doběhla zpátky k Jenifer.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niekde v Česku aneb Slovensku   Niekde v Česku aneb Slovensku - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Niekde v Česku aneb Slovensku
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Story of Naruto :: Herné Miestnosti :: Naruto : Commando Rising :: Herná miestnosť-
Prejdi na: